INFOLINKA 543 211 254

Rodinné pasy Ústeckého kraje

Milí rodiče a milé děti,


v našem kraji se snažíme dlouhodobě spolupracovat a podporovat aktivity dětí a mládeže. K této aktivní pomoci se nově připojují Rodinné pasy, které nabízejí slevový systém pro rodiny s dětmi do osmnácti let.


Jsme rádi, že je Ústecký kraj první lokalitou z Čech, kde projekt oslovil zájemce o slevy nejen na výletech, ale i při nákupech, návštěvách kulturních akcí a jiném trávení volného času s těmi nejbližšími. Rodinné pasy můžete využít nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Dolním Rakousku.

Naplánujte si pohodový výlet do nádherné krajiny! Ať už vás lákají pískovcové skály, tajemné sopečné kužely s klikatící se řekou, romantická historická města nebo horský vzduch a husté lesy – vždy můžete ušetřit nemalou částku.


Věřím, že plně využijete potenciál projektu Rodinné pasy a zažijete společně s námi spoustu zábavy na některé z připravovaných akcí.


Děkujeme za váš zájem a registraci a věříme, že díky širokým možnostem projektu Rodinné pasy budou vaše úžasné zážitky ještě úžasnější a neopakovatelné!

 

Komu je projekt určen

Projekt je určen pro rodiny (i neúplné), alespoň s jedním dítětem do 18 let, trvale žijící v Ústeckém kraji. Registrace je ZDARMA.

Rozsah nabízených výhod

Zájemci o Rodinné pasy mohou využívat slevy z oblasti kultury a sportu, nákupů (oděvy, elektronika, sportovní potřeby) a ostatních služeb (např. restaurace, ubytování, dovolené).

Největší slevy jsou nabízeny v oblasti volnočasových aktivit, u poskytovatelů, které jsou příspěvkovými organizacemi Zlínského kraje, obcí a měst. Jedná se o muzea, koupaliště, divadla, památkové objekty, lázně, sportoviště a kulturní akce.

Mediální partneři Ústeckého kraje:

Chomutovský deník  Děčínský deník Litoměřický deník  Mostecký deník Teplický deník  Ústecký deník Žatecký a Lounský deník

 

Kalendář akcí

S Rodinnými pasy za kulturou